User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Şu an Elektrikli Ev Aletleri kategorisindeki Şofbenin garip çıkıntısı ve su sızıntısı - Yardım isimli konuyu okuyorsunuz.
    byharby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question Şofbenin garip çıkıntısı ve su sızıntısı - Yardım

Selamlar,

Yeni taşındık,şofbeni de yeni aldık ve şofbeni kendimiz bağladık. Şöyle bir sorun var. Fotoda da görüldüğü gibi giriş ve çıkışın haricinde bir giriş/çıkış yani ne olduğunu bilmediğim bir hat daha var.(Ortadaki ufak çaplı boru) Şofben normal çalışıyor ancak buradan da çok az da olsa ip kadar su akıtıyor.Böyle olmasını istemiyoruz. Bu nedir? Ürün teknik bilgilerinde "depo suyu ile çalışır" ibaresi var.

Acaba bununla alakası var mı? Bu giriş/çıkış her ne ise onu kapatsam sorun olur mu?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba

Şofbenin kalitesi açıkçası beni tatmin etmedi başka kullanan arkadaşlar varsa daha sağlıklı bilgi verebilir.Cihazın servisi yada garanti kağıdı üzerinden fabrikasına ulaşsanız.Çıkış yapılan hortum sanki tazzikli su geldiğinde basınç oluşturmamak için tahliye yeri olarak anladım ben.Tabi sormak daha iyi olur.

saygılar

GUNAY ELEKTRIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şofbenin tahliye borusudur onu kapatsan olmaz. Evdeki su şebeke suyu olduğundan tazyik fazla geliyor ondan suyu dışarı atıyor. Yapacağınız iki şey var ya malı geri iade edeceksiniz yada tazyik düşürücü alıp takacaksınız.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler