User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası
Şu an İşletim Sistemleri kategorisindeki İsimsiz Yeni Klasör Açmak isimli konuyu okuyorsunuz.
    Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.yeni klasör oluştur diyoruz.
    2.İsim Wereceğimiz Yere alt+255 Yazıyoruz isim yeri bomboş oluyor.
    3.Enter tuşuna basıyoruz

4.Klasör ismi yok )

Benzer Konular
    Forum Yeni Versiyon
    Forum Yeni Versiyon tıklayın dıger mesajın ıcerıgıne ekledım ama gorunmeyebılır dıye burayada yazalım.Yenı forum dızaynı ıle ılgılı goruslerınızı onerılerınızı...
    Proteus kullanımına yeni başlayanlar
    Proteus kullanımına yeni başlayanlar arkadaşlar proteus kullanımın bilmeyenler veya yeni başlayanlar için programın kullanım klavuzunu paylaşmak istedim beğenirsenis bir teşekkür...
    şifresini bilmediğiniz pc yi açmak
    şifresini bilmediğiniz pc yi açmak önce pc nizi,yeniden başlatın yeniden açılırken F8 tuşuna sık aralıklarla güvenlik modu sayfası açılana kadar basın açılan sayfada klavyedeki yukarı...
    yeni iş yeri açmak yadım pls...
    yeni iş yeri açmak yadım pls... arkadaslar meslek yuksek okulunu bitirdim ama 4 yıldır baska bir sektorde çalısıyordum. elektrik tesisat dükyanı ve yanında inşaat malzemeleri de...
    Yeni bir icat daha
    Yeni bir icat daha İnşaatın tam önünden ve yaklaşma mesafesi 1 metrenin de altında OG-AG müşterek Eneji Nakil Hattı geçmekte. Ama pratik fikirli bir usta (muhtelen...

Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağolasın. Bende ilk kez sizden öğrendim bu konuyu. Çok ilginç buldum. Biraz araştırdım. Neden böyle oluyormuş diye. http://72.14.221.104/search?q=cache:...r&ct=clnk&cd=1 adresinde daha detaylı bigi var ama. Özetle;
    (Eğer Numlock aktif değil ise )Alt+255 karakteri "Görünmez karakter" olarak adlandırılıyormuş. Mesela Word'de bir şeyler yazıdın görünmesini istemediğin yeri seçip Alt+255 yaparsan o kısım yok oluyor. Bunu sebebini de Windowsda ASCI kodlarını tanımlarken Alt+255'i unutmalarıymış.

COMANDANTE eraykirimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    VAYY ÇOK İLGİNÇ YILLARDIR PC KULLANIRIM. HİÇ HABERİMİZ OLMADI BÖYLE BİŞİDEN. TEŞEKKÜRLER VOLKAN VE AÇIKLAMA İÇİN SÖNMEZ

elektrikciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    paylaşımın için teşekkürler

yazdığımız bir şeyi seçip alt+255 yapıyoruz yazdığımız yazı kayboluyor peki bu yazdığımız yazıyı tekrar görmek için ne yapmamız gerekiyor.

dogukan.kanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzelmiş Önce yapamadım ama oluyormuş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)