User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Şu an Yüksek Gerilim kategorisindeki Yüksek gerilim hatları isimli konuyu okuyorsunuz.
    btegitim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Unhappy Yüksek gerilim hatları

Artık şu yüksek gerilim hatları yer altına alınmalı, bir çok nedenden dolayı tehlike arz ediyor, bu çağa yakışan bir manzara değil

Bilgi Teknolojileri Bilgisayar Kursu, 3D max kursu
    http://www.bilgiegitim.com

Teknikadam_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı btegitim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık şu yüksek gerilim hatları yer altına alınmalı, bir çok nedenden dolayı tehlike arz ediyor, bu çağa yakışan bir manzara değil

Bilgi Teknolojileri Bilgisayar Kursu, 3D max kursu
    http://www.bilgiegitim.com
    İşletme,arıza,bakım ve güvenlik açısından yeraltı tesisi avantaj olsada yeni O.G. abonenin branşman verilerek kolay bir şekilde beslenebilmesinden dolayı TEDAŞ'çıların genel tercihi havai hattan yanadır. Zaten TEDAŞ özelleşitiğinden beri bu tür işleri masraf ve angarya olarak görmekte. Şahsi fikrimi sorarsanız yalnız gerekli olan yerlerde havai hatların yeraltına alınması uygun olacaktır. Mevcut altyapı sistemlerimizdeki düzensizlik ve karmaşıklıklar havai hatların yer altına alınmasını zorlaştıran artı bir dezavantaj durumdur.

muhendis06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    YÜKSEK GERİLİM HATLARINI YER ALTINA ALACAK KADAR ZENGİN DEGİLİZ MAALESEF.bugun 154kv kablonun kmsi yaklasık 1 trilyon lirayı bulabilmektedir. aynı zamanda kablo baglantıları icin gis trafo merkezlerininde olması gerekmektedir. Yani oyle göründügü kadar hersey hadi alalım demekle olmuyor maalesef.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler