Lida Nedir?
Günümüzde obezite ve fazla kilolar kaçınılmaz derecede problemlere sebep olabiliyor. Özellikle hareketsiz yaşam, Masa başında çalışma, Genetik faktörler ve beslenme bozuklukları göz önüne alındığında fazla kilolar meydana gelebiliyor. Fazla kilolar ise sosyal, psikolojik anlamda bireye zarar verebiliyor. Ayrıca metabolizmanın sağlıklı bir şekilde işleyişini sürdürmesi için depolanan yağların karbonhidrat ve diğer minerallerin belirli bir düzeyde tutulması gerekiyor.

Lida zayıflama hapı 30 kapsülden oluşan 2003 yılında dünya genelinde ve ülkemizde satışa sunuldu.Kullanıcılar tarafından da oldukça iyi yorumlar alarak kendisini kanıtladı. Özellikle Türkiye pazarında insülin direnci, Haşimato ve tiroit hastaları tarafından sıklıkla kullanılıyor ve oldukça da memnun müşteri kitlesine sahip. İnsülin direnci, şeker hastalığı, Haşimato ve tiroit hastaları maalesef obezite ve fazla kiloya maruz kalabiliyor. Hormonların da etkisi ile vücutta yağ depolanması normal kişilere göre daha kolay olabiliyor. Lida bu noktada kurtarıcı rolünü oynuyor. İştahınızı kapatıyor ve depolanan bu fazla yağları yakarak metabolizmadan uzaklaştırıyor.

Lida İçeriği
Sibutramin
Turunç
Citrus
Cassia Tora Ekstresi
L-carnitine
gibi çeşitli etken maddeler yer almaktadır. Bu etken maddeler sayesinde lida zayıflama hapı; İştahınızı kapatır, İçerisinde tokluk hissi verir ve metabolizmayı hızlandırır.

Lida Nasıl Kullanılır?
Lida sabah kahvaltısından 10-15 dakika önce bir bardak su ile kullanılır. Gün içerisinde bir kapsülden fazla kullanılması önerilmemektedir. Gün içerisinde 3 litre civarı su tüketilmesi yağ yakıcı etki için oldukça önemlidir.

Kimler Lida Kullanamaz?
Kalp, Damar ve Tansiyon Hastaları
Kronik Böbrek yetmezliği olanlar

Hamileler ve emzirenler lida kullanamazlar.
Lida İle Kaç Kilo Veririm?
Lida ile kaç kilo vereceğiniz üretici firma tarafından belirtilmemiştir. Lakin müşterilerin geri dönüşleri göz önünde bulundurulduğunda ayda 3-12 kilo arasında kilo vermenin mümkün olduğunu görüyoruz. Bu oranlar metabolizmanızın hızına, Yağ oranına göre değişiklik gösterebilmektedir.Düzenli kullanımlarda memnun kalacağınız sonuçlar elde edebilirsiniz.

Hemen Sipariş Verin